Home | Sitemap facebook

Referencie od našich klientov

Vážení klienti, veľmi si vážime Vašu dôveru a ďakujeme Vám za spätnú väzbu, ktorú ste o nás napísali!


manželia Lackóoví - Komárno -

- Ďakujeme veľmi pekne za pomoc s kúpou bytu. P. Mèszàros a p.Borošová boli veľmi milé, ochotné, ústretové a profesionálne. Všetko nám pomohli zariadiť a vybaviť. Sme veľmi spokojní.


-

- Kedves Home Center s.r.o.! Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy ilyen profizmussal álltatok hozzá a lakásunk eladásához. Kolléganőd Mészáros Zsuzsanna felkészültsége, professzionális közreműködése olyan szinten egyszerűsítette le az adás-vétel folyamatát hogy nekünk szinte semmi dolgunk nem volt azzal. Amennyiben a jövőben hasonló igényünk merül fel, vagy ismerőseink szeretnének hasonló szolgáltatást igénybe venni, garantáltan Zsuzsannát fogjuk választani, ajánlani. További sikeres működést kívánunk. Üdvözlettel, D. Zsuzsanna


Zoltán BEKE -

- Ďakujem pani Zsuzse Mèszàros, som veľmi spokojný s jej prístupom, mala veľmi príjemné vystupovanie, bola s ňou skvelá spolupráca. Veľká vďaka za všetko!


Tasi József -

- Ezen az e-mail-en keresztul szeretném kifejezni koszonetemet és elégedettségemet, az irodàjuk és Kollégàik munkàjàval kapcsolatban : - On is és Kollégàja, Mészàros Zsuzsa is, mindig rendelkezésemre àllnak és mindenben segitenek, - lakàsvàsàrlàsi, bérbeadàsi kérdésekkel bàrmikor kereshetem Onoket - gyors és profi vàlaszokat kapok, illetve - a tervezett lakàsvàsàrlàst, -bérbeadàst, -uzletet megbizhatoan, sikeresen lebonyolitjàk A HomeCenter Ingatlanirodàt bàtran ajànlom mindenkinek, aki lakàsvàsàrlàst, -eladàst, vagy -bérbeadàst tervez. Udvozlettel és koszonettel TASI Jozsef


Tamara Učňová, Nové Zámky -

- Chcela by som sa poďakovať Vašej realitnej maklérke, pani Žabkovej za jej milý a ľudský prístup a v neposlednom rade aj trpezlivosť so mnou... Cez realitnú kanceláriu HOME CENTER sme riešili ako predaj , tak aj kúpu novej nehnuteľnosti a môžem ju naďalej odporúčať. Na rozdieľ od iných realitných kancelárii v Nových Zámkoch, boli vždy korektní a bez akýchkoľvek problémov či vnucovaní zo strany makléra.


Zuzana Skalová, Komárno -

- Touto cestou by som sa chcela poďakovať Zuzane Mészáros za skvelú prácu pri sprostredkovaní 2 izbového bytu v Komárne. Nakoľko pracujem v Rakúsku, mala som náročnú situáciu. V banke som už mala predschválený úver len som nevedela nájsť vhodný byt. Našťastie som kontaktovala p. Zsuzsannu Mészáros, ktorá mi ochotne pomohla pri výber bytu a hneď mi našla krásny byt podľa môjho vkusu. A pritom keď som bola odcestovaná mi pomáhala riesit aj ostatné záležitosti okolo bytu. Som maximálne spokojná s jej prácou a vrelo ju odporúčam každému, kto si chce kúpiť alebo predať nehnuteľnosť ako aj služby realitnej kancelárie Home Center v Komárne. Ešte raz srdečná vďaka


Andruskó Erika, Komárno -

- Köszönöm szépen az iroda- Mészáros Zsuzsa, Borosová Zuzana és Őszi Csaba munkáját. Kedves, segítőkész csapat, korrekt és gyors ügyintézés, megbízhatóság. A más ingatlanügynökségeknél szerzett, nem mindig pozitív tapasztalatok után mind emberi, mind szakmai szempontból maximálisan elégedett voltam az ügyintézéssel. Csak ajánlani tudom Őket.


Foti Vojtech s manželkou -

- Chcem sa poďakovať pani maklérke Zsuzsane Mészarosovej za profesionálny prístup . Rozhodli sme sa predať byt, takže sme ju tým poverily. Celá akcia prebehla rýchlo a bez problémov. Všetko perfektne zariadila. Ďalej sme využili produkt „ Dohľad nad kúpou nehnutelnosti“. Pani Mészárosová jednala opäť profesionálne, všetko prebehlo bez zbytočného preťahovania. Skutočne výborný výber realitky a jej maklérky. Ešte raz srdečná vďaka. Môžem túto realitku len odporúčať.


drs. Agnes Visser, Den Haag - Holandsko

- Touto cestou by som chcela poďakovať maklérke Zsuzsanne Mészárosovej za rýchle a veľmi profesionálne sprostredkovanie pri predaji rodinného domu vo Veľkých Kosihách. O týždeň po prvom kontakte už mala pre nás kupujúceho. Jej flexibilný a priateľský prístup znamenal veľmi veľa pre mňa aj z toho dôvodu, že žijem v zahraničí, v Holandsku, a nemala som ani čas ani príležitosť veci osobne vybavovať. Pani Mészárosová všetky záležitosti za nás vybavila a veľmi dobre sa postarala o to, aby obidve stránky, aj predávajúci, aj kupujúci boli spokojní. Ďakujeme jej ešte raz veľmi pekne. Jej prácu a sprostredkovanie realitnej kancelárie Home Center odporúčam aj ostatným náročným záujemcom. “Nagyon szépen köszönjük Zsuzsika! Dank je wel Zsuzsika”


Ing. Peter P. - Nové Zámky

- Veľmi pekne Vám ďakujem p. Karabinošová za hladký a rýchly priebeh piatkových vybavovačiek. Oceňujem Váš zodpovedný a priateľský prístup. Ste najprofesionálnejší maklér, akého som zatiaľ stretol.


Andrej Ďumbier a Henrieta Ďumbierová - Komárno

- Chceme sa poďakovať a udeliť pochvalu maklérke pani Henriete Sokolovej za profesionálny prístup , s ktorou máme výborné skúsenosti :) vždy férová , priateľská , ústretová , zodpovedná a hlavne rýchly prístup pri sprostredkovaní či už ide o prenájom , kúpu alebo predaj bytu ! ! ! Vrelo odporúčame :) spokojnosť na 100% . Ešte raz veľká vďaka pani Henriete , ako aj celému tímu v realitnej kancelárií HOME CENTER v Komárne , aj majiteľovi p. Csaba Oszimu ! Sme maximálne spokojní a zostávame naďalej verným klientom . Prajeme HOME CENTER a všetkým jej pracovníkom veľa osobných a pracovných úspechov ! :) Ďakujeme Andrej Ďumbier a Henrieta Ďumbierová


Adriána Olláriová - Komárno -

- Po našom rozhodnutí o kúpe rodinného domčeka sme prešli viacero ponúk, ale nakoniec sme sa rozhodli pre spoluprácu cez realitnú kanceláriu HOME CENTER v Komárne. Je vidno, že celý tím je príjemný a profesionálny, a pravdupovediac sme sa veľmi príjemne potešili. Celú kúpu, financovanie a vybavenie všetkých potrebných podkladov pripravili veľmi šikovne, za čo im týmto veľmi pekne ďakujeme. Pani Zsuzsana Mészáros, pani Henrieta Sokolai, pani Borošová a pán Őszi, ďakujeme Vám za rýchly, úspešný a profesionálny prístup. Každému môžeme spoluprácu s Vami iba odporúčať!!


Kristína STARCHOŇOVÁ - Komárno

- Sme veľmi spokojní s prístupom, ochotou a ústretovosťou, s ktorou sme sa stretli pri kupovaní domu. Veľká vďaka patrí pani Zsuzsane Mészáros, ktorá bola veľmi ochotná a trpezlivá a taktiež pánu vedúcemu realitnej kancelárie. Odporúčam RK každému, kto chce kupovať nehnuteľnosť. Ďakujeme.


Nové Zámyk - Manželia Benčoví, Ružomberok -

- S RK HOME CENTER máme dvojitú, ale veľmi dobrú skúsenosť pri kúpe nehnuteľnosti. V prvom prípade s p. Őszim, druhú nehnuteľnosť mala v kompetencii p. Mgr. Žabková .Touto formou by sme sa chceli poďakovať obom za prístup, profesionalitu a po rôznych peripetiách aj za úsilie, ktoré vyvinuli pri kúpe nášho RD v Nových Zámkoch. Sú skvelí ľudia. ĎAKUJEME!


Komárno - Ing. Mária Sárközi -

- Ďakujem za poskytnutie profesionálnych služieb pri kúpe bytu. Veľmi si cením prácu maklérky Zsuzsa Mèszàros a majiteľa realitnej kancelárie.


Alexandra Paulikova - Nové Zámky

- S realitnou kanceláriou a jej celkovým prístupom som bola maximálne spokojná. Chcela by som však vyzdvihnúť prácu a profesionálny prístup maklérky p.Žabkovej, ktorá aj napriek nášmu komplikovanému predaju nehnuteľnosti to zvládla k maximálnej spokojnosti na jednotku.


Mgr.Ondrej Matúš, Mgr.Klaudia Stehlová -

- Sme radi, že sme kúpu nehnuteľnosti realizovali práve cez realitnú kanceláriu HOME CENTER v Nových Zámkoch. Je to spoločnosť na vysokej profesionálnej úrovni, o čom svedčí aj výber pracovníkov, ktorí tu pracujú. Kúpu nehnuteľnosti sme riešili cez p.Žabkovú, s ktorou sme mali výborné skúsenosti, je ochotná, ústretová, pohotová a nemá s ničím problém. Taktiež aj celý priebeh pri odovzdávaní nehnuteľnosti a dokumentácie s tým súvisiacej bol vynikajúci. Spokojnosť s našej strany je naozaj maximálna a aj v budúcnosti by sme sa v prípade potreby obrátili práve na nich. Sme radi, že aj u nás sa nájdu seriózne spoločnosti, ktoré si zaslúžia uznanie a pochvalu a spoločnosť HOME CENTER jednoznačne patrí k nim. Vrelo odporúčame!


A. Krasková - Nové Zámky -

- Veľmi ústretoví a seriózny prístup počas celého procesu. Pani Furajtarová bola vždy pripravená pomôct nech už sa vyskytli akákoľvek komplikácie. Len ich možem vrelo odporúčať.


Aurélia Šimeková - Nové Zámky

- Veľmi pekne sa musím poďakovat realitnej kancelárii HOME CENTER ZA POMOC PRI PREDAJI BYTU, hlavne maklérke pani Adrike Furajtárovej, ktorá bola veľmi ochotná a ústretová. Je to veľká profesionálka, veľmi rada poradila aj v takých veciach v čom už nemusela. Vrelo odporúčam či pri predaji alebo kúpe bytu túto realitku, majú tam aj veľmi milého pána šéfa. Srdečná vďaka!


Ing.Marcel Puk - Šurany

- Profesionálny obchod s ľudským prístupom. Celá kúpa bol prevedená na výbornej komunikačnej úrovni a záležitosti sa operatívne riešili s veľkým prehľadom maklérky, pani Adriany Furajtárovej.


Róbert RÉVAI - Nové Zámky

- Boli sme maximálne spokojní s pani maklérkou Furajtárovou. Veľmi slušný prístup, komunikácia, ochota pomôcť - proste maklér ako má byť. Odporúčam!


Ľubomír Brožek - Banská Bystrica - Podlavica

- Veľmi dobrý prístup pani Žabkovej aj pána Osziho. Bolo vidno, že sa vyznajú a bola ochota vždy pomôcť. Páčilo sa nám hlavne jednanie s nami, taktiež vybavenie právnika. Vždy sme boli o všetkom informovaní. Prešli sme veľa realitiek ale nikto sa nám tak nevenoval ako HOMECENTER :-) Môžem len odporučiť!


Šurany - rodina Dobrovocká

- Touto cestou sa chceme poďakovať realitnej kancelárii HOME CENTER, konkrétne pánovi Petrovi Vrábelovi a Ing. Zuzane Borošovej za mimoriadne profesionálny a veľmi priateľský prístup pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti . Realitnej kancelárii HOME CENTER želáme veľa úspechov a mnoho spokojných klientov. Ešte raz ďakujeme.


Nové Zámky - Manželia Čermanoví -

- Úprimne ďakujeme pánovi Petrovi Vrábelovi z HOME CENTER, za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Veľmi oceňujeme nielen jeho profesionalitu a zodpovednosť, ale aj ochotu a seriózny prístup. Zároveň veľmi oceňujeme aj profesionálnu úroveň pána advokáta Mgr. Jozefa Vida pri uzatváraní Kúpnej zmluvy a ďakujeme za jeho ústretovosť. Po našich skúsenostiach odporúčame klientom, ktorí majú záujem predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, využiť profesionálnu úroveň realitnej kancelárie HOME CENTER, Nové Zámky. Pracovníkom realitnej kancelárie prajeme veľa úspechov a spokojných klientov.


Peter Procházka - Nové Zámky

- Kúpili sme byt cez Home Center, predaj bol sprostredkovaný najmä cez p. Žabkovú , čo sa týka prístupu, nebolo vôbec nič, čo by som vytkol, bola ochotná komunikovať aj cez email/telefón/sms. Čo bolo hlavné, bola ochotná zavolať aj na zahraničné číslo, čo veľmi oceňujem, lebo to by mala plné právo odmietnuť. Jej entuziazmus bol niečo, čo človeka ľahko presvedčilo, že ich kancelária je to pravé pre nás. Väčšinou ľudí prejde entuziazmus po pár rokoch v tej istej práci, ale musím podotknúť, že p. Žabková ten entuziazmus stále má. Bola ochotná prísť ukázať byt kedykoľvek, veľmi ústretová a pomohla vybaviť aj veci, ktoré už realitná kancelária nie je povinná. Čo sa týka p. Borošovej, dokázala vybaviť aj to, aby riaditeľ banky prišiel osobne za mnou kvôli hypotéke, čo bolo skvelé. Ohľadom hypoték je sčítaná a ovládala odpoveď na všetko čo som sa spýtal. Obidve sa venovali sprostredkovaniu nad rámec svojich povinnosti. Ďakujem veľmi pekne a budeme si spolu so snúbenicou užívať nový byt. Ďakujeme ;)


Erika a Martin Demovi - Nové Zámky

- Nedávno sme predali byt prostredníctvom vašej realitnej kancelárie. Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja a predovšetkým za veľmi profesionálny prístup a ochotu počas celého predaja. Týmto by som veľmi rád poďakoval a vyzdvihol prácu p. Žabkovej a p. Borošovej, ktoré zastrešovali celý obchod. Práve vďaka ich prístupu prebehlo všetko tak ako si každý zákazník predstavuje. Prajem veľa osobných a pracovných úspechov v roku 2014.


Nové Zámky - Jozef DEDÍK

- Rád by som sa touto cestou poďakoval p. Furajtárovej za veľmi profesionálny a ústretový prístup k riešeniu aj neštandardných požiadaviek zo strany predávajúceho. V prípade voľby realitnej kancelárie by som sa aj v budúcnosti rád obrátil na spoločnosť HOME CENTER a ich zamestnancov. Prajem Vám ešte veľa úspechov.


Šátek Peter - Nové Zámky

- Týmto sa chcem poďakovať pani Furajtárovej, ktorá mi svojim profesionálnym, ústretovým, férovým a zodpovedným osobným prístupom veľmi pomohla s kúpou bytu. Je veľa realitných kancelárií a veľa realitných maklérov, no mnohí by sa mohli od pani Furajtárovej učiť, hlavne čo sa ochoty a prístupu týka. Oslovil som viaceré RK, no keby som mohol niekomu poradiť a odporučiť RK, tak by to bola určite Home Center, a konkrétne pani Furajtárovú. Ďakujem Adriana :D


Ing. Tibor Gonda - Nové Zámky

- Maximálna spokojnosť pri kúpe bytu s Ing. Zuzanou BOROŠOVOU. Cením si ich profesionálny prístup a ľudskosť. Vrelo odporúčam ostatným.


Bottová Dana - Nové Zámky

- Chcem sa poďakovať pani Furajtárovej za profesionálny, férový, priateľský, ústretový a hlavne rýchly prístup pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Myslím, že by sa malo veľa realitných maklérov od nej učiť. Oslovila som viacej realitných spoločností, ale ani jedna nepracovala tak zodpovedne a hlavne rýchlo. Takže spoluprácu realitnej kancelárie HOME CEMTER v zastúpení pani Furajtárovej môžem len vrelo odporučiť. Adrika ďakujem.


Lenka Šimová, Patrik Jambrich - Nové Zámky

- Chceme sa touto cestou poďakovať za vysoko profesionálny a seriózny prístup pánovi Vráblovy a pani Borošovej ako aj celej Vašej realitnej kancelárii HOME CENTER. Obrátili sme sa na Vás s prozbou o pomoc pri kúpe 2-izb. bytu a boli sme veľmi spokojní so všetkými Vašimi službami. Bola to naša prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a boli sme veľmi spokojní a môžme povedať, že v budúcnosti v prípade potreby sa určite obrátime na Vás a takisto Vás budeme určite odporúčat.


Mária Nagyová - Nové Zámky

- Rok sme sa snažili kúpiť si nejaký byt, boli tam nejaké predstavy, mali sme isté požiadavky. Boli sme v spojení s viacerými maklérmi a všetko možné nám ponúkali aj napriek tomu, že to nespĺňalo naše požiadavky! Ale jedine realitke HOME CENTER, konktrétne pani Furajtárovej sa to podarilo, vyhovieť našim náročným požiadavkám, za čo sme jej nesmierne vďační a ceníme si to, vždy bola ochotná poskytnúť nám informácie a velmi krátkej dobe sa jej podarilo, aby bol byt náš!!!! Vrelo odporúčam!


Lucia Sýkorová Hirvi - Nové Zámky

- Som s agentúrou HOME CENTER, konkrétne s prístupom maklérky Adriky Furajtárovej, veľmi spokojná. Jednala som s viacerými realitnými kanceláriami a viacerými osobami, ktorí sa nazývali maklérmi, ale ani jedného činnosť sa nedá prirovnať k priateľskému, uvoľnenému, osobnému a veľmi zodpovednému prístupu pani Furajtárovej. Pre mňa je to dosť dôvodov na to, aby som sa na realitnú kanceláriu HOME CENTER znova obrátila. ĎAKUJEM!


Danka Fótyiková - Nové Zámky

- Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s HOME CENTER, konkrétne sa jedná o p.Furajtárovú. Je to veľmi milá, spoľahlivá, flexibilná a vždy ústretová mladá pani, ktorá nám veľmi pomáha pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Síce sme si vybrali komplikovanú kúpu, ale s jej ochotou a nekončiacou pomocou to dúfam dotiahneme do úspešného konca. Môžem sa na ňu obrátiť hocikedy a s hocijakým problémom, vždy mi vyjde v ústrety. Ďakujem Adrika.


Janka Rožníková - Nové Zámky

- Vyjadrujem spokojnosť s prácou pána Vrábela, realitného makléra HOME CENTER Nové Zámky. Oceňujem jeho seriózny a profesionálny prístup pri komplikovanom predaji bytu. Realitnú konceláriu odporúčam aj ďalším zaujemcom o služby v oblasti realít. Ďakujem.


Agneša Fodorová s manželom - Nové Zámky

- S prácou realitnej kancelárie HOME CENTER sme boli veľmi spokojní. Majiteľ kancelárie pán Csaba Oszi je sympatický, úprimný a spoľahlivý človek. Predaj nášho 2 izbového bytu v Nových Zámkoch zrealizoval v priebehu 2 týždňov. S touto cestou chceme poďakovať vedúcemu realitnej kancelárie za ochotu, serióznosť a ľahký priebeh celého procesu predaja. Porovnávajúc s druhou realitnou kanceláriou, kde sme zďaleka nenašli tú ochotu a serióznosť. Všetkým, ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť bezpečne, odporúčame túto realitnú kanceláriu.


PaedDr. Oľga Hlavačková, Senec -

- Naše skúsenosti s predajom bytu v NZ dlhší čas neboli dobré, nakoľko viaceré realitné kancelárie sa javili ako neseriózne. Mali sme však šťastie, keď sme napokon oslovili Home Center v NZ. Zamestnanci boli veľmi ústretoví. Osobitne touto cestou ďakujem p. Petrovi Vrábelovi, s ktorým som bola po celý čas riešenia transakcie v telefonickom a písomnom kontakte, keďže som nemohla byť osobne prítomná v NZ. Napriek tomu, že sa predaj uskutočňoval viac-nenej na diaľku, všetko prebehlo bez problémov a zbytočných prieťahov. Každému odporúčam využiť profesionálne služby realitnej kancelárie Home Center a všetkým jej pracovníkom prajem veľa spokojných klientov.


Kovács Zsuzsanna - Komárno

- Po vystriedani niekoľkých realitných kancelárií s ktorými som nebola spokojná, som konečne natrafila na serióznu realitku HOME CENTER zastupenú s pani Őszi Erikou. Od prvej chvíle som v nej spoznala milú, priateľskú a korektnú maklérku, ktorá má snahu mi pomôcť. Pani Őszi Erika pochopila moju komplikovanú požiadavku, ktorej sa v maximalnej miere snažila vyhovieť a nakoniec v krátkom časovom intervale sa jej aj podarilo moju požiadavku zrealizovať. Vysoko si cením jej profesionálny prístup k riešeniu mojej požiadavky, snahu aby som bola včas a presne informovaná bola jej prioritou. Počas spolupráce mi dopriala istotu, že prípadné riziká sa bude snažiť vylúčiť, čo sa jej podarilo absolútne bezpečne. Prezentovala svoju prácu iným spôsobom v porovnaní s obvyklými realitkami. Chcem ešte raz zdôrazniť moju spokojnosť s jej prístupom a aj výškou provízie za jej vykonanú prácu. Ďakujem!


Alexander Tóth s rodinou - Nové Zámky

- Pred rokom sme sa rozhodli predať trojizbový byt v Nových Zámkoch. Obrátili sme sa na realitnú kanceláriu HOME CENTER, ktorú vlastní pán Csaba Oszi. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne. V osobe pána Osziho sme spoznali človeka odborne kvalifikovaného, korektného a spoľahlivého. Jeho zásluhou sa predaj rýchlo uskutočnil. Sme veľmi spokojní a v podobnej situácii by sme sa opäť obrátili výhradne len na jeho osobu.


Peter Čiliak - Komárno

- Byt v Komárne sme sa snažili predať viac ako rok. Počas tejto doby som bol kontaktovaný realitnými kanceláriami a ich maklérmi, ktorých prístup sa dá ťažko označiť ako profesionálny, pričom niekedy nechýbal prvok mystifikácie a zavádzania z ich strany. Preto som ocenil, profesionálny, konštruktívny a ľudský prístup p. Eriky Őszi z realitnej kancelárie HOME CENTER, ktorá zrealizovala predaj nášho bytu v priebehu niekoľkých dní. K našej maximálnej spokojnosti prispel nielen plynulý priebeh, primeraná výška provízie, ale aj príjemné prostredie kancelárii HOME CENTER v Komárne. Všetkým, ktorí hľadajú maximálnu spokojnosť a kvalitu, realitnú kanceláriu HOME CENTER doporučujem.


Anita Angyalová - Komárno

- Mám veľmi dobrú skúsenosť s predajom nehnuteľnosti, ktorú môžem ďakovať práve Piroske. Bola som spokojná na 100% a teším sa na ďaľšiu spoluprácu s ňou. Odporúčam ju všetkým mojim známym.


Peter Malík, Šaľa -

- Od začiatku spolupráce som bol spokojný s pani Furajtárovou a spoločnosťou HOME CENTER Nové Zámky, ako aj celým priebehom pri odovzdávaní bytu, vrátane vybavenia všetkých formalít a potrebnej dokumentácie. Môžem len odporúčať. Peter Malík, Šaľa


Svetlana Deverell-Vargová -

- S agentúrou HOME CENTRE sme boli veľmi spokojný. Profesionálny prístup a veľmi priateľský team pracovníkov. Kúpa domu od začiatku až po koniec bola jednoduchá, bez problémov a vždy sme mohli kontaktovať makléra ak sme mali akékoľvek otázky! Možem vrelo odporučiť túto agentúru, keďže mám veľa skúsenosti s inými agentúrami ale HOME CENTRE bola doteraz \'\'jednička\'\' vo všetkom .


MUDr. Ľubomir Habovda s manželkou -

- Vzhľadom na realitné kancelárie v Nových Zámkoch môžeme povedať že HOME CENTER a osobne pani Furajtárová je človek, ktorý odpovedá všetkým kritériam správneho pracovníka a z ľudskej stránky to je vôbec zázrak . Ďakujeme!


Peter Golha -

- Seriózny, profesionálny a zároveň milý prístup zo strany pracovníkov realitnej kancelárie. Ďalej know-how na vysokej úrovni - pomohli mi s komplikovanejšou kúpou bytu. Vrelo odporúčam!


Pošlite nám svoju skúsenosť s nami!

Vaša skúsenosť

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné

codeRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk


Realitný softvér backOFFICE®

HOME CENTER V AKCII - TV Joj - Nové Bývanie

HOME CENTER V AKCII - TV Joj - Nové Bývanie

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ
0918 600 999

DOHĽAD NAD PREDAJOM / KÚPOU - NOVINKA

DOHĽAD NAD PREDAJOM / KÚPOU  -  NOVINKA
  • DOHĽAD NAD KÚPOU
  • DOHĽAD NAD PREDAJOM
  • VYPRACOVANIE AUTORIZOVANÝCH
  • KÚPNYCH ZMLÚV
  • ... chránime našich klientov

Okrem klasickej realitnej činnosti klientom ponúkame nasledovné samostatné, často žiadané služby...viac »